Contact met Ateliers Tilburg (oud)

Stuur ons een berichtje






    Akkoord

    Algemeen

    Stichting Ateliers Tilburg
    Carré 32 (Carré-gebouw)
    5017 JE Tilburg

    T: vanaf heden zijn wij uitsluitend bereikbaar
    via onze mobiele telefoonnummers

    E: info@atelierstilburg.nl

    Directeur

    Floor Westerburgen

    floor@atelierstilburg.nl
    T: 06 14 67 01 27
    aanwezig op kantoor: ma, di en do tot 17:00
    bereikbaar op: ma, di, wo en do tot 17:00

    Community,
    communicatie en verhuur

    Tyrell Kuipers

    tyrell@atelierstilburg.nl
    T: 06 18 80 79 50
    aanwezig op kantoor: ma, di en do tot 17:00
    bereikbaar op: ma, di, wo en do tot 17:00

    Administratie

    Rosalina Jager

    administratie@atelierstilburg.nl
    T: 06 44 00 38 48
    aanwezig op do tot 12:00

    Stagiaire Journalistiek & Story-telling

    Donna Ubags

    donna@atelierstilburg.nl

    Beheerders

    Frans Schollen

    Beheerder
    frans@atelierstilburg.nl
    06 11 62 40 91
    Carré, RBO10, DrieSwies en Dröge
    aanwezig op ma, di, wo, do en vr tot 16:00

    Jules van de Sande

    Beheerder
    jules@atelierstilburg.nl
    06 33 66 42 77
    Gershwin, Goretti, NS16, Rozenstraat, Stedekestraat en Triangel
    aanwezig op di, wo, do en vr tot 16:00


    Interieurverzorging

    Petra

    Dröge, Goretti en Park

    Annemie

    Carré en Veldhovenring

    Carla

    NS16 en DrieSwies

    Suzan

    RBO10 en Gershwin

    Raad van Toezicht

    Noud Broeren

    Voorzitter
    (Forward Advocaten)

    Anne Beijer

    (Theaters Tilburg)

    Thomas Bedaux

    (Bedaux de Brouwer Architecten)

    Marieke de Wolf

    (Kunstloc)

    Aad Scheepers

    (Adlasz)