Stuur ons een berichtje

Bekijk het team






    Akkoord

    Neem contact op met Ateliers Tilburg

    Algemeen

    Stichting Ateliers Tilburg
    Carré 32
    5017 JE, Tilburg

    E: info@atelierstilburg.nl

    Bezoekadres kantoor: Carré 32 – 31, je vindt onze bel onder de poort.
    Let op: op vrijdag zijn wij gesloten, hierdoor zijn wij dan ook niet telefonisch bereikbaar. Voor calamiteiten buiten onze werktijden, zie contactgegevens Floor Westerburgen.

    Het team

    📸 Simone Michielsen

    .

    Floor Westerburgen

    Directeur

    floor@atelierstilburg.nl
    T: 06 14 67 01 27

    ma, di, wo en do tot 17:00

    Tyrell Kuipers

    Community, communicatie en verhuur

    tyrell@atelierstilburg.nl
    T: 06 18 80 79 50

    ma, di, wo en do tot 17:00

    Brigitte de Kok

    Administratie

    administratie@atelierstilburg.nl

    Margot Haans

    Office

    margot@atelierstilburg.nl
    T: 06 19 41 49 23

    ma t/m wo tot 17:00

    Judith van Iersel

    De Nachtzuster

    judith@denachtzuster.nu
    T: 06 45 57 54 08

    Karin Rijken-Heeres

    Office

    karin@atelierstilburg.nl
    T: 06 81 16 90 35

    ma, wo en do tot 17:00

    René Maas

    Beheerder van diverse panden

    rene@atelierstilburg.nl
    T: 06 44 24 21 93

    aanwezig: ma t/m do tot 16:00

    Frans Schollen

    Beheerder van diverse panden

    frans@atelierstilburg.nl
    T: 06 11 62 40 91

    aanwezig: ma t/m do tot 16:00

    Siel Damen

    Stagiaire

    siel@atelierstilburg.nl

    Femke den Breems

    Interieurverzorging & klusser voor diverse panden

    Interieurverzorging
    RBO10: ma en do
    Gershwin: ma en do
    Veldhovenring: ma en do

    Suzan Stouthart

    Interieurverzorging

    Carré: ma en do
    De Nachtzuster: ma

    Carla van der Voort

    Interieurverzorging

    NS16: ma, di en vr
    DransBrabant: ma, di en vr
    SBBT: ma

    Petra Jansen

    Interieurverzorging

    Goretti: ma t/m vr
    Park: di en do
    Dröge: ma, wo en vr

    Anne Fila

    Klusser voor diverse panden

    Suzan Fikke
    Tuinvrouw

    Tijs Keijzers
    Internet voor alle panden

    T: 013 207 77 10

    Raad van Toezicht

    Marieke de Wolf

    Raad van Toezicht

    Kunstloc Brabant

    Aad Scheepers

    Raad van Toezicht

    Adlasz B.V.

    Thomas Bedaux

    Raad van Toezicht

    Bedaux de Brouwer Architecten

    Anne Beijer

    Raad van Toezicht

    Theaters Tilburg

    Noud Broeren

    Voorzitter Raad van Toezicht

    Forward Advocaten