Stuur ons een berichtje

Bekijk het team






    Akkoord

    Neem contact op met Ateliers Tilburg

    Algemeen

    Stichting Ateliers Tilburg
    Carré 32 (Carré-gebouw)
    5017 JE Tilburg

    E: info@atelierstilburg.nl

    Wij zijn Ateliers Tilburg

    📸 Simone Michielsen

    .

    Floor Westerburgen

    Directeur

    floor@atelierstilburg.nl
    T: 06 14 67 01 27

    aanwezig: ma, wo en do tot 17:00

    bereikbaar op: ma, di, wo en do tot 17:00

    Tyrell Kuipers

    Community, communicatie en verhuur

    tyrell@atelierstilburg.nl
    T: 06 18 80 79 50

    aanwezig: ma, wo en do tot 17:00

    bereikbaar op: ma, di, wo en do tot 17:00

    Rosalina Jager

    Administratie

    administratie@atelierstilburg.nl
    T: 06 44 00 38 48

    aanwezig op kantoor: do tot 12:00

    Kim Scholten

    Office medewerker

    kim@atelierstilburg.nl

    aanwezig op kantoor: ma, wo en do tot 17:00

    Jules van de Sande

    Beheerder Gershwin, Goretti, NS16, Rozenstraat en Triangel

    jules@atelierstilburg.nl
    T: 06 33 66 42 77

    aanwezig op: di, wo, do en vr tot 16:00

    Frans Schollen

    Beheerder Carré, RBO10, DrieSwies, Veldhovenring en Dröge

    frans@atelierstilburg.nl
    T: 06 11 62 40 91

    aanwezig op: ma, di, wo, do en vr tot 16:00

    Suzan Stouthart

    Interieurverzorging RBO10 en Gershwin

    Annemie Bax

    Interieurverzorging Carré, Rozenstraat en Veldhovenring

    Carla van der Voort

    Interieurverzorging NS16 en DrieSwies

    Petra Jacobs

    Interieurverzorging Goretti, PARK en Dröge

    Puck Vriends

    Journalist in spé

    J.P.

    Chef sjouwen

    Raad van Toezicht

    Marieke de Wolf

    Raad van Toezicht

    Kunstloc Brabant

    Aad Scheepers

    Raad van Toezicht

    Adlasz B.V.

    Thomas Bedaux

    Raad van Toezicht

    Bedaux de Brouwer Architecten

    Anne Beijer

    Raad van Toezicht

    Theaters Tilburg

    Noud Broeren

    Voorzitter Raad van Toezicht

    Forward Advocaten