Stuur ons een berichtje

Bekijk het team






    Akkoord

    Neem contact op met Ateliers Tilburg

    Algemeen

    Stichting Ateliers Tilburg
    Carré 32
    5017 JE, Tilburg

    E: info@atelierstilburg.nl

    Bezoekadres kantoor: Carré 32 – 31, je vindt onze bel onder de poort.

    Wij zijn Ateliers Tilburg

    📸 Simone Michielsen

    .

    Floor Westerburgen

    Directeur

    floor@atelierstilburg.nl
    T: 06 14 67 01 27

    aanwezig: ma, di, wo en do tot 17:00

    Tyrell Kuipers

    Community, communicatie en verhuur

    tyrell@atelierstilburg.nl
    T: 06 18 80 79 50

    aanwezig: ma, di, wo en do tot 17:00

    Rosalina Jager

    Administratie

    administratie@atelierstilburg.nl
    T: 06 44 00 38 48

    aanwezig op kantoor: do tot 12:00

    Kim Scholten

    Office medewerker

    kim@atelierstilburg.nl
    T: 06 19 41 49 23

    aanwezig: ma, di, wo en do tot 17:00

    Judith van Iersel

    Beheer de Nachtzuster

    judith@denachtzuster.nu

    Frans Schollen

    Beheerder van diverse panden

    frans@atelierstilburg.nl
    T: 06 11 62 40 91

    aanwezig: ma t/m do tot 16:00

    René Maas

    Beheerder van diverse panden

    rene@atelierstilburg.nl
    T: 06 44 24 21 93

    aanwezig: ma t/m do tot 16:00

    Suzan Stouthart

    Interieurverzorging

    Carré: ma en do
    De Nachtzuster: ma

    Carla van der Voort

    Interieurverzorging

    NS16: ma, di en vr
    DransBrabant: ma, di en vr
    SBBT: ma

    Petra Jacobs

    Interieurverzorging

    Goretti: ma t/m vr
    Park: di en do
    Dröge: ma, wo en vr

    Femke den Breems

    Interieurverzorging

    RBO10: ma en do
    Gershwin: ma en do
    Veldhovenring: di
    Rozenstraat: do

    Tijs Keijzers

    Internet

    T: 013 207 77 10

    J.P.

    Chef sjouwen

    Simon van Iersel

    Klusser voor diverse panden

    Suzan Fikke

    Tuinvrouw

    Raad van Toezicht

    Marieke de Wolf

    Raad van Toezicht

    Kunstloc Brabant

    Aad Scheepers

    Raad van Toezicht

    Adlasz B.V.

    Thomas Bedaux

    Raad van Toezicht

    Bedaux de Brouwer Architecten

    Anne Beijer

    Raad van Toezicht

    Theaters Tilburg

    Noud Broeren

    Voorzitter Raad van Toezicht

    Forward Advocaten