Contact met Ateliers Tilburg

Stuur ons een berichtje






    Akkoord

    Algemeen

    Stichting Ateliers Tilburg
    Carré 32 (Carré-gebouw)
    5017 JE Tilburg

    T: vanaf heden zijn wij uitsluitend bereikbaar
    via onze mobiele telefoonnummers

    E: info@atelierstilburg.nl

    Directeur

    Floor Westerburgen

    floor@atelierstilburg.nl
    T: 06 14 67 01 27
    aanwezig op kantoor: ma, di en do tot 17:00
    bereikbaar op: ma, di, wo en do tot 17:00

    Community,
    communicatie en verhuur

    Tyrell Kuipers

    tyrell@atelierstilburg.nl
    T: 06 18 80 79 50
    aanwezig op kantoor: ma, di en do tot 17:00
    bereikbaar op: ma, di, wo en do tot 17:00

    Administratie

    Rosalina Jager

    administratie@atelierstilburg.nl
    T: 06 44 00 38 48
    aanwezig op do tot 12:00

    Stagiaire Journalistiek & Story-telling

    Donna Ubags

    donna@atelierstilburg.nl

    Beheerders

    Frans Schollen

    Beheerder Carré, Droge, RBO10 en Veldhovenring
    frans@atelierstilburg.nl
    aanwezig op ma, di, wo, do en vr tot 16:00

    Interieurverzorging

    Marco Verhaar

    Beheerder Goretti, Park en NS16
    marco@atelierstilburg.nl
    aanwezig op ma, di en wo tot 16:00

    Jules van de Sande

    Beheerder DrieSwies, Gershwin, Triangel en Rozenstraat
    per 1 februari bereikbaar

    Petra

    Dröge, Goretti en Park

    Annemie

    Carré en Veldhovenring

    Carla

    NS16 en DrieSwies

    Suzan

    RBO10 en Gershwin